KlubZdravia.sk

Zľavu môže zákazník uplatniť v e-shope www.klubzdravia.sk. Pri nákupe je potrebné uviesť kód EVITA20. Akcia trvá od 1. 12. 2018 do 14. 12. 2018. Zľava sa nevzťahuje na cenu dopravy. Zľavu nie je možné kombinovať s iným zľavovým kódom.

Zľava 20 %
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: 0800 191 191

E-mail: klubzdravia@walmark.sk

WWW: https://www.klubzdravia.sk/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

V oblasti zdravotnej starostlivosti je WALMARK najrýchlejšie rastúcou firmou v strednej Európe. Sústredíme sa na inovácie a otvárame zákazníkom nové a vylepšené možnosti, ako dbať o svoje zdravie.

Od svojho založenia v roku 1990 sme sa ako rýdzo česká firma rozšírili do ďalších 9 krajín strednej Európy a naše produkty vyvážame do viac ako 40 krajín sveta. V našom portfóliu nájdete okrem značky WALMARK tiež značky Biopron, Idelyn, Proenzi, Prostenal, Sinulan, Urinal alebo Marťanka.

Využívame jedinečné príležitosti šíriť medzi ľudí povedomie o zdravom spôsobe života. Sami ideme príkladom, dodržiavame zdravý životný štýl, ale jeho zásady nikomu nediktujeme. Snažíme sa inšpirovať, radiť a pomáhať na ceste k zdravšiemu a vitálnejšiemu životu.

Veríme, že každý môže žiť naplno a viesť aktívny život vo všetkých jeho etapách. Angažujeme sa vo verejne prospešných projektoch a v regióne podporujeme stovky organizácií s cieľom pomáhať potrebným. Radi spolupracujeme s partnermi, ktorí majú potenciál dlhodobej sebestačnosti.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 23.11. 2018.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.