Çilek room

Zľavu 15 % na celý nákup detského a študentského nábytku môže zákazník uplatniť na webovej stránke www.cilekroom.sk alebo v kamennej predjani CIlek Room v NC Bory Mall v BA. Pri nákupe v e-shope je potrebné uviesť v nákupnom košíku kód zľavového kupónu ”EVITA10“. Následne Vám bude zaslaný mail s cenovou ponukou po odpočítaní zľavy. Predajca negarantuje dodanie tovaru k žiadnemu termínu, aktuálna dostupnosť je uvedená na stránke v detaile tovaru. O termíne dodania tovaru Vás bude informovať predajný poradca. Akciová cena platí len pre doručenie tovaru v rámci Slovenskej republiky. Hodnotu kupónu nie je možné kombinovať s inými zľavami, akciami a vernostnými kartami. Kupóny nie je možné kumulovať. Jeden kupón je možné použiť len na jeden nákup na jednu osobu.

Zľava 15 %
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v zľavovej knižke v októbrovej Evite
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: +421 905 402 260

E-mail: info@cilekroom.sk

WWW: http://www.cilekroom.sk/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Çilek bol založený v roku 1995 v Turecku, so snahou špecializovať sa a líšiť sa vo všetkých aspektoch.

V snahe dosiahnuť dokonalosť, Çilek úspešne realizoval rozsiahlé a detailné zmeny vo výrobnom procese zahŕňahúce technologické zariadenia, princípy štíhlej výroby, originálny dizajn, funkcionalitu, užívateľský orientované produkty, bezpečtnostnú certifikáciu, franšízingové predajne a architektonické poradenstvo.

S cieľom prezentovať svoje originálne návrhy a napínavú atmosféru detských izieb pre všetky deti na svete sa Çilek prepracoval na medzinárodný trh v prvom roku od jeho vzniku a stal sa jednou z najvýznamenších značiek sveta v nábytkárskom priemysle.

Byť jednotkou vo svojom odbore - Çilek ponúka nábytok a vybavenie izieb zamerané pre bábätká, deti a tínedžerov pod konceptom predajní “Çilek Room”.

Çilek nasleduje smer stať sa globálnou značkou rozšírenou po celom svete prostredníctvom franšízingu. V súčastnosti skrášľuje izby pre viac ako tri milióny detí na celom svete. Celkovo Çilek prevádzkuje 444 predajní roztrúsených vo viac ako 66 krajinách na 5 kontinentoch, ktoré obsluhuje 2 000 zamestnancov v celkovej výmere 60 000 m2 obchodných prevádzok.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získam kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v septembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 27. 09. 2019.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. Stiahnuť si ich viete priamo tu.

UŽ ČOSKORO

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2020 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.