Çilek room

Zľavu 10% na celý nákup detského a študentského nábytku môže zákazník uplatniť na webovej stránke www.cilekroom.sk. Pri nákupe je potrebné uviesť v nákupnom košíku kód zľavového kupónu ”Nákupy s Evitou 2018“. Následne Vám bude zaslaný mail s cenovou ponukou po odpočítaní zľavy. Akcia trvá od 1. 12. 2018 do 14. 12. 2018. Predajca negarantuje dodanie tovaru k žiadnemu termínu, aktuálna dostupnosť je uvedená na stránke v detaile tovaru. O termíne dodania tovaru Vás bude informovať predajný poradca. Akciová cena platí len pre doručenie tovaru v rámci Slovenskej republiky. Hodnotu kupónu nie je možné kombinovať s inými zľavami, akciami a vernostnými kartami. Kupóny nie je možné kumulovať. Jeden kupón je možné použiť len na jeden nákup na jednu osobu.

Zľava 10 %
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: +421 905 402 260

E-mail: info@cilekroom.sk

WWW: http://www.cilekroom.sk/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Çilek bol založený v roku 1995 v Turecku, so snahou špecializovať sa a líšiť sa vo všetkých aspektoch.

V snahe dosiahnuť dokonalosť, Çilek úspešne realizoval rozsiahlé a detailné zmeny vo výrobnom procese zahŕňahúce technologické zariadenia, princípy štíhlej výroby, originálny dizajn, funkcionalitu, užívateľský orientované produkty, bezpečtnostnú certifikáciu, franšízingové predajne a architektonické poradenstvo.

S cieľom prezentovať svoje originálne návrhy a napínavú atmosféru detských izieb pre všetky deti na svete sa Çilek prepracoval na medzinárodný trh v prvom roku od jeho vzniku a stal sa jednou z najvýznamenších značiek sveta v nábytkárskom priemysle.

Byť jednotkou vo svojom odbore - Çilek ponúka nábytok a vybavenie izieb zamerané pre bábätká, deti a tínedžerov pod konceptom predajní “Çilek Room”.

Çilek nasleduje smer stať sa globálnou značkou rozšírenou po celom svete prostredníctvom franšízingu. V súčastnosti skrášľuje izby pre viac ako tri milióny detí na celom svete. Celkovo Çilek prevádzkuje 444 predajní roztrúsených vo viac ako 66 krajinách na 5 kontinentoch, ktoré obsluhuje 2 000 zamestnancov v celkovej výmere 60 000 m2 obchodných prevádzok.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 23.11. 2018.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.