Nudokki

10 % zľavu na všetky luxusné okuliare SKLADOM môže zákazník uplatniť na webovej stránke www.nudokki.sk a v kamenných predajniach www.nudokki.sk/kontakty. Pri nákupe je potrebné uviesť v poznámke heslo ”EVITA18“ alebo zadať kód ”EVITA18“. Akcia trvá od 1. 12. 2018 do 14. 12. 2018. V kamennej predajni od 1. 12. 2018 do 21. 12. 2018. Pri platbe nad 180 € má zákazník možnosť získať darček, šatku navrhnutú známou blogerkou Sissque. Počet darčekov je limitovaný a akcia platí len do vyčerpania zásob. Na tento darček zákazníkovi nevzniká právny nárok. Zľava platí aj na zlacnený tovar. Zľavu nie je možné kumulovať a uplatniť na darčekové poukážky.

Zľava 10 %
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: +421 919 413 112

E-mail: info@nudokki.sk

WWW: https://www.nudokki.sk/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Internetový obchod Nudokki.sk a Nudokki.cz ponúka nielen štýl exkluzívnych značiek, určujúcich trendy každého leta, ale aj vysokú kvalitu služieb. Ak požadujete originalitu a precízne služby, ste na správnom mieste. Garantujeme vám totiž široký výber tých najmodernejších kúskov renomovaných výrobcov slnečných, dioptrických a lyžiarskych okuliarov, ktorý neodmysliteľne dopĺňajú tri najdôležitejšie súčasti nášho biznisu - ODBORNOSŤ, ZÁRUKU KVALITY a BEZPEČNOSŤ NÁKUPU.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 23.11. 2018.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.