Nobilis Tilia

15% zľavu na na výrobky aromaterapeutickej prírodnej a BIO kozmetiky Nobilis Tilia môže zákazník uplatniť iba v e-shope www.nobilis.cz. Zľavu môže zákazník uplatniť v košíku použitím kódu EVITANAKUPY na e-shope www.nobilis.cz. Zľava sa nevzťahuje na už zlacnený tovar. Zľavu nie je možné kumulovať, ani kombinovať s veľkoobchodnou zľavou alebo uplatniť na darčekové poukážky. Zľava sa nevzťahuje na sortiment ako sú knihy, aromalampy, difuzéry, vonná keramika, obaly a praktické pomôcky, na cestovné tašky, na karty Vôňa v obrazoch.

Zľava 15 %
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v májovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: (+420) 412 383 421

E-mail: nobilis@nobilis.cz

WWW: https://eshop.nobilis.cz/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Nobilis Tilia

Spoločnosť Nobilis Tilia sa venuje vývoju a výrobe najširšieho sortimentu prírodnej aromaterapeutickej a BIO kozmetiky v Českej republike. V prekrásnom prostredí Vlčej Hory na okraji Národného parku České Švajčiarsko s láskou pripravujú kozmetické produkty, ktoré pohladia telo i dušu.

Pri svojej práci sa snažia rešpektovať jedinečnosť prírodných surovín, ktorých kvalita sa môže meniť v závislosti od prírodných podmienok, prepojovať kúzlo miesta, kde kozmetika vzniká, s rukopisom ručnej práce zamestnancov. Vďaka tomu vyrábajú kozmetiku pre individuálnu potrebu každého zákazníka. Oporu našli v aromaterapii, ktorá je zo svojej podstaty terapeutická, pôsobí na konkrétne problémy, telo i dušu.

Prírodná kozmetika Nobilis Tilia využíva jedinečné vlastnosti éterických olejov na ošetrenie pokožky celého tela. Účinok produktov Nobilis Tilia je komplexný a podporuje harmonizáciu osobnosti na všetkých jej úrovniach. 

Prírodná kozmetika Nobilis Tilia je certifikovaná známkami CPK a CPK BIO. 

Produkty Nobilis Tilia si môžete zakúpiť u obchodných partnerov, v predajniach zdravej výživy, kozmetických salónoch, lekárňach alebo priamo na e-shope www.nobilis.cz.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získam kupón?

v magazíne Evita

Zľavy nájdete v májovom čísle magazínu Evita. V predaji od 18. 4. 2019.

Zaslať upozornenie na e-mail v prvý deň predaja.

Zaslať

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. Stiahnuť si ich viete priamo tu.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.