Nobilis Tilia

15% zľavu na na výrobky značky Nobilis Tilia môže zákazník uplatniť iba v e-shope www.nobilis.cz. Pri nákupe je potrebné zadať do políčka „Použiť poukážku – Číslo poukážky“ heslo ”EVITANOBILIS“. Akcia trvá od 1. 12. 2018 do 14. 12. 2018. Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami, akciami a vernostnými klubmi. Zľava sa taktiež nevzťahuje na knihy, difuzéry, aromalampy, obaly a cestovní taštičku. Zľavu nie je možné kumulovať. Zľavu nie je možné uplatniť na darčekové poukážky.

Zľava 15 %
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: (+420) 412 383 421

E-mail: nobilis@nobilis.cz

WWW: https://eshop.nobilis.cz/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Nobilis Tilia

Spoločnosť Nobilis Tilia sa venuje vývoju a výrobe najširšieho sortimentu prírodnej aromaterapeutickej a BIO kozmetiky v Českej republike. V prekrásnom prostredí Vlčej Hory na okraji Národného parku České Švajčiarsko s láskou pripravujú kozmetické produkty, ktoré pohladia telo i dušu.

Pri svojej práci sa snažia rešpektovať jedinečnosť prírodných surovín, ktorých kvalita sa môže meniť v závislosti od prírodných podmienok, prepojovať kúzlo miesta, kde kozmetika vzniká, s rukopisom ručnej práce zamestnancov. Vďaka tomu vyrábajú kozmetiku pre individuálnu potrebu každého zákazníka. Oporu našli v aromaterapii, ktorá je zo svojej podstaty terapeutická, pôsobí na konkrétne problémy, telo i dušu.

Prírodná kozmetika Nobilis Tilia využíva jedinečné vlastnosti éterických olejov na ošetrenie pokožky celého tela. Účinok produktov Nobilis Tilia je komplexný a podporuje harmonizáciu osobnosti na všetkých jej úrovniach. 

Prírodná kozmetika Nobilis Tilia je certifikovaná známkami CPK a CPK BIO. 

Produkty Nobilis Tilia si môžete zakúpiť u obchodných partnerov, v predajniach zdravej výživy, kozmetických salónoch, lekárňach alebo priamo na e-shope www.nobilis.cz.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 23.11. 2018.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.