Ajurveda - shop

Zľavu 10% na celý nákup + vzorky z čajov Tulsi môže zákazník uplatniť na webovej stránke www.ajurveda-shop.eu. Pri nákupe je potrebné uviesť v poznámke objednávky heslo ”EVITA2019“ a zľava bude dodatočne aplikovaná. Zľavová akcia môže byť limitovaná skladovými zásobami produktov. Pred nákupom je potrebné vždy overiť aktuálnu dostupnosť produktu. Predajca negarantuje dodanie tovaru k žiadnemu termínu, aktuálna dostupnosť je uvedená na stránke v detaile tovaru. Akciová cena platí len pre doručenie tovaru v rámci Slovenskej Republiky. Hodnotu kupónu nie je možné kombinovať s inými zľavami, iba ak predajca udelí výnimku na základe dohody so zákazníkom.

Zľava 10 %
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v zľavovej knižke v októbrovej Evite
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: +421 905 649 974

E-mail: obchod@ajurveda-shop.eu

WWW: https://ajurveda-shop.eu/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Veľmi nás teší, že Vám môžeme ponúknuť vysokokvalitné ajurvédske a prírodné produkty. Nie sme v tejto oblasti žiadni nováčikovia. Venujeme sa dovozu a certifikácii a následnému predaju výživových doplnkov už viac ako 10 rokov. Zameriavame sa na bylinné prípravky Organic India a Ecce Vita, ajurvédske čaje, kávy a koreniny. V našej ponuke nájdete aj kvalitnú a stáročiami overenú ajurvédsku kozmetiku, ktorá je vhodná aj pre veľmi citlivú či problematickú pleť. Takmer všetky naše produkty sú v garantovanej bio kvalite.

Produkty nielen ponúkame, ale ich aj dovážame a distribuujeme na slovenský trh a to viac ako 10 rokov. Veľmi dobré výsledky dosahujeme tak v liečbe ako aj v prevencii. A to najmä vďaka tomu, že spolupracujeme s odbornými lekármi a k všetkým nami predávaným prípravkom poskytujeme aj náležité odborné poradenstvo. V prípade, ak máte záujem bližšie spoznať tzv. alternatívne medicíny môžete si zakúpiť vzdelávacie DVD a knihy o ajurvédskej medicíne.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získam kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v septembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 27. 09. 2019.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. Stiahnuť si ich viete priamo tu.

UŽ ČOSKORO

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2020 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.