Evenit

Zľava 20 % na posteľné zimné obliečky môže zákazník uplatniť na webovej stránke www.evenit.sk. Pri nákupe je potrebné uviesť v nákupnom košíku kód zľavového kupónu ”EVITA01142018“ a zľava bude okamžite aplikovaná. Akcia trvá od 1. 12. 2018 do 14. 12. 2018. Zľavová akcia môže byť limitovaná skladovými zásobami produktov. Pred nákupom je potrebné vždy overiť aktuálnu dostupnosť produktu. Predajca negarantuje dodanie tovaru k žiadnemu termínu, aktuálna dostupnosť je uvedená na stránke v detaile tovaru. Akciová cena platí len pre doručenie tovaru v rámci Slovenskej Republiky. Hodnotu kupónu nie je možné kombinovať s inými zľavami, iba ak predajca udelí výnimku na základe dohody so zákazníkom.

Zľava 20 %
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: +421 915 443 055

E-mail: obchod@evenit.sk

WWW: https://www.evenit.sk/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Náš sortiment tvorí bytový textil a doplnky, ktorých jedinečný vzhľad vynikajúco dotvára každý interiér.

V súčasnosti ponúkame našim klientom bohatú škálu bytového textilu, ktorú tvoria deky, posteľné obliečky, prehozy, prestieradlá,návliečky, paplóny, vankúše a matrace. Tento sortiment dopĺňajú rovnako kvalitné bytové doplnky. Sú to dekoračné vankúše, obrusy, bytové vôňe, kozmetické a ošetrovacie prípravky. Na základe požiadaviek našich partnerov, sme do ponuky pridali kvalitné lokálne potravinárske výrobky, ako medy, medoviny, čaje, čokolády.
V časti kúpeľňa si viete vybrať kvalitné a značkové uteráky, osušky, župany, z ktorých si môžete vybrať tie, ktoré presne zodpovedajú Vašim predstavám. Spolu hravo vyčarujú z Vášho domova miesto, ktoré bude jedinečne vystihovať Váš štýl a osobnosť.
Radosť však môžete spraviť nielen sebe, ale aj svojim blízkym, či rodinným priateľom. Určite sa potešia,ak ich prekvapíte originálnym darčekom v podobe rozličných doplnkov alebo vychytávok určených pre celú domácnosť.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 23.11. 2018.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.