Fitendo.sk

Zľava 25 € na športové GPS hodinky Polar Vantage M, Polar Vantage V a na športové oblečenie a obuv značky Scott. Dopravu kuriérom priamo k Vám máte zadarmo! Zľavu môže zákazník uplatniť na webovej stránke www.fitendo.sk. V nákupnom košíku je potrebné uviesť do políčka ”Zľavy a doplnky“ alebo do poznámky k nákupu zľavový kód ”evita2019“. Zľavová akcia môže byť limitovaná skladovými zásobami produktov. Pred nákupom je potrebné vždy overiť aktuálnu dostupnosť produktu. Predajca negarantuje dodanie tovaru k žiadnemu termínu. Akciová cena platí len pre doručenie tovaru v rámci SR. Hodnotu kupónu nie je možné kombinovať s inými zľavami, iba ak predajca udelí výnimku na základe dohody so zákazníkom. Kupóny - zľavu a jej hodnotu nie je možné kumulovať a platí iba na nákup jedného produktu.

Zľava 25 €
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v májovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: +421 948 23 66 00

E-mail: eshop@fitendo.sk

WWW: https://www.fitendo.sk/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Internetový obchod www.fitendo.sk je prvý špecializovaný e-shop so zameraním na nositeľnú elektroniku tzv. wearable electronics, wearable technology, ktorá sa stáva celosvetovým trendom. 

Našim cieľom je už od roku 2014 prinášať zákazníkom kvalitné produkty z oblasti nositeľných technológií ako sú fitness náramky, fitness hodinky, monitory aktivity, senzory, snímače srdcového tepu a iné zariadenia, ktoré dokážu zákazníkovi poskytnúť informácie o jeho dennej osobnej aktivite, o spálených kalóriách, o kvalite spánku a týmto ho motivovať k dosiahnutiu stanovených cieľov a pomôcť zlepšiť zdravie a celkový životný štýl. 

Športové hodinky Polar Vantage M a Vantage V 

Najnovší model športtesterov od fínskeho výrobcu Polar. Hodinky sú vhodné na celodenné nosenie, majú úžasný dizajn a zároveň obsahujú tie najmodernejšie technológie na meranie aktivity, srdcového tepu a rôznych športov.

Majte svojho trénera vždy so sebou !

https://www.fitendo.sk/polar-vantage-m/

https://www.fitendo.sk/polar-vantage-v/

Scott športové oblečenie a obuv

Ak ste aktívny športovec, určite si potrpíte na kvalitné športové oblečenie a obuv, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť. Športová obuv a oblečenie značky Scott je to, čo hľadáte. Inovatívny výrobca ponúka kvalitné produkty vyrobené z prémiových materiálov tak, aby splnili očakávania športovcov. Cíťte sa pri športovaní komfortne spolu so Scott ! 

https://www.fitendo.sk/sportove-oblecenie/

https://www.fitendo.sk/sportova-obuv/

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získam kupón?

v magazíne Evita

Zľavy nájdete v májovom čísle magazínu Evita. V predaji od 18. 4. 2019.

Zaslať upozornenie na e-mail v prvý deň predaja.

Zaslať

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. Stiahnuť si ich viete priamo tu.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.