fitnessnaramky.sk

10 € zľava na nákup fitness hodiniek Garmin Vivomove HR alebo fitness náramku Garmin Vivosmart 4 s meraním tepu na zápästí. Zľavu môže zákazník uplatniť na webovej stránke www.fitnessnaramky.sk. V nákupnom košíku je potrebné uviesť do políčka ”Zľavy a doplnky“ alebo do poznámky k nákupu zľavový kód ”Evita2018“. Zľavová akcia môže byť limitovaná skladovými zásobami produktov. Predajca negarantuje dodanie tovaru k žiadnemu termínu, aktuálna dostupnosť je uvedená na stránke v detaile tovaru. Akciová cena platí len pre doručenie tovaru v rámci Slovenskej Republiky. Dopravu kuriérom priamo k vám máte zadarmo. Hodnotu kupónu nie je možné kombinovať s inými zľavami. Kupóny - zľavu a jej hodnotu nie je možné kumulovať a platí iba na nákup jedného produktu.

Zľava 10 €
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: +421 948 23 66 00

E-mail: eshop@fitnessnaramky.sk

WWW: https://www.fitnessnaramky.sk/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Internetový obchod www.fitnessnaramky.sk je prvý špecializovaný e-shop so zameraním na nositeľnú elektroniku tzv. wearable electronics, wearable technology, ktorá sa stáva celosvetovým trendom. 

Našim cieľom je už od roku 2014 prinášať zákazníkom kvalitné produkty z oblasti nositeľných technológií ako sú fitness náramky, fitness hodinky, monitory aktivity, senzory, snímače srdcového tepu a iné zariadenia, ktoré dokážu zákazníkovi poskytnúť informácie o jeho dennej osobnej aktivite, o spálených kalóriách, o kvalite spánku a týmto ho motivovať k dosiahnutiu stanovených cieľov a pomôcť zlepšiť zdravie a celkový životný štýl. 

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 23.11. 2018.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.