MioMat

Zľava platí pri nákupe 1 ks MioMatu s receptárom na www.miomat.sk. Zľava sa kombinuje s vianočnou zľavou platnou na www.miomat.sk v dobe platnosti tohto kupónu. Zľava platí od 1. 12. 2018 do 14. 12. 2018 vrátane. Zľavový kód ”evita 2018“ je potrebné zadať do políčka ”Vložte kód zľavového kupónu“ na podstránke Kúpiť na www.miomat.sk

Zľava 5 %
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

WWW: https://www.miomat.sk/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

MioMat je váš hrnček var. Krémové polievky, raňajkové kaše, detské výživy, domáce rastlinné mlieka či čerstvé smoothie pripravíte stlačením gombíka. A to aj v RAW kvalite. Buďte kreatívni, nebojte sa experimentovať a kombinovať. Vložte do MioMatu ingrediencie a pochutnajte si na vašom originálnom recepte. MioMat váš nápoj či jedlo pripraví do 25 minút a to úplne sám. Vy zatiaľ oddychujte, venujte sa deťom či domácim prácam. S MioMatom vás státie pri sporáku nečaká. Varenie v MioMate zvládnu úplne všetci - maminy, oteckovia a dokonca aj deti. Užite si spoločnú zábavu, kombinujte, vymýšľajte a nechajte sa prekvapiť aké chutné budú vaše diela. MioMat ocenia všetci, ktorí chcú zdravo jesť a nestráviť v kuchyni hodiny. Obľúbený je aj medzi alergikmi na klasické mlieko, pretože MioMat vyrobí domáce rastlinné nápoje bez umelých prísad a konzervantov. MioMat používajú už tisíce spokojných zákazníkov a množstvo food blogerov. Inšpirujte sa vyše 400 receptami z našej vlastnej dielne na www.miomat.sk/recepty.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 23.11. 2018.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.