boutiqueshop

Zľavu platí na produkty písania a darčeky. Zákazník si ju môže uplatniť na webovej stránke www.boutiqueshop.eu a v kamennej predajni v Bratislave v Galérii Cubicon. Pri nákupe v e-shope v nákupnom košíku pred rekapituláciou objednávky treba zadať kód kupónu ”EVITA001EA“. Kupón je planý od 1. 12. 2018 do 15. 12. 2018. Pri platbe kartou Mastercard / Maestro má zákazník možnosť získať darček, guľôčkové neónové pero od talianskeho výrobcu. Počet darčekov je limitovaný a akcia platí len do vyčerpania zásob. Na tento darček zákazníkovi nevzniká právny nárok bez ohľadu na splnenie podmienok pre jeho získanie a v prípade jeho nezískania zákazníkovi nevzniká nárok na akúkoľvek inú náhradu alebo kompenzáciu. Kód kupónu sa nevzťahuje na značku hodiniek RESERVOIR.

Zľava 20 %
Platnosť kupónu vypršala
Pri platbe kartou Mastercard / Maestro získate zábavné neónové pero od talianskeho výrobcu
Nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: +421 948 472 666

WWW: http://www.boutiqueshop.sk/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Za 8 rokov svojho excelentného pôsobenia boutiqueshop získal vedúce postavenie na trhu a svoju klientelu nie len na území Slovenska ale aj v susediacich krajinách. A samozrejme za tento triumfálny úspech značky boutiqueshop vďačíme práve Vám - našim verným a váženým zákazníkom. Ďakujeme.

Prednedávnom sme rozšírili náš sortiment, ktorý nájdete v sekcii "REKLAMNÉ PREDMETY". Táto nová sekcia je zaujímavá najmä pre firmy, ktoré investujú do reklamy...

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 23.11. 2018.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.