multiBella

Zľavu na celý nákup môže zákazník uplatniť na webovej stránke www.multibella.com. Pri nákupe je potrebné zadať v poli ”zľavový kupón“, kód ”EVITA15“. Akcia trvá od 1. 12. 2018 do 31. 12. 2018. Pri platbe kartou Mastercard má zákazník možnosť získať darček, mini brošňu štvorlístka pre šťastie. Počet darčekov je limitovaný, platí do vyčerpania zásob. Na tento darček zákazníkovi nevzniká právny nárok bez ohľadu na splnenie podmienok pre jeho získanie a v prípade jeho nezískania nevzniká nárok na náhradu alebo kompenzáciu. Jeden kupón platí na uplatnenie zľavy na jednu objednávku. Zľava sa odpočíta automaticky po zadaní zľavového kódu. Zľavu je možné uplatniť na nezľavnený tovar. Nie je ho možné kombinovať s inými kupónmi a zľavami.

Zľava 15 %
Platnosť kupónu vypršala
Pri platbe kartou Mastercard / Maestro získate darček
Nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

E-mail: info@multibella.com

WWW: https://multibella.com/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

multiBella je online miesto, kde pre Vás vyberáme produkty z celého sveta tak, aby sme uspokojili čo najširšie spektrum Vašich požiadaviek. Od topánok, oblečenia, kabeliek, po doplnky, s prihliadnutím na aktuálne trendy, kvalitu, komfort a cenu. 

zažiarte s multiBellou - krištáľ /zirkón/ je náš nosný produkt. Nájdete ho v našej ponuke odevov, obuvi, kľúčeniek, brošniach, šperkoch, hodinkách, kabelkách. Akýkoľvek predmet, odev, tento element dopĺňa čistým, ale výrazným spôsobom. U kvalitného krištáľu sa môžete tešiť nielen z jeho krásy, ale aj jeho trvácnosti a odolnosti.

Našim cieľom je ponúkať nielen komplexné riešenia odevného dizajnu, ale aj komplexnú ponuku odevov a doplnkov. A to z našej dielne a taktiež vybraných overených prevažne európskych dodávateľov. Prajeme príjemné nakupovanie.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 23.11. 2018.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.