TESCO

Kód E-kupónu: EVITA. Platí výhradne iba pre oblasti rozvozu. E-kupón je možné uplatniť iba pri doručení nákupu do 31. 12. 2018. E-kupón EVITA oprávňuje zákazníka na využitie jednorazovej zľavy 5 € iba pri jeho prvom nákupe cez Tesco Online nákupy nad 23 €. E-kupónová zľava sa nevzťahuje na nákup tabakových výrobkov, náhrad dojčenského mlieka, liekov a poplatku za dovoz tovaru. Ponuka platí iba pre Slovenskú republiku. E-kupón nie je možné kombinovať s ďalšími zľavami alebo E-kupónmi. E-kupón nie je možné vymeniť za peňažnú hotovosť. Využitie E-kupónu sa riadi Všeobecnými obchodnými podmienkami služby Tesco Online nákupy na www.potravinydomov.itesco.sk.

Zľava 5 € na váš prvý online nákup
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: 0800 222 333

E-mail: potravinydomov@itesco.sk

WWW: https://tesco.sk/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Kým ozdobíte perníčky, my za vás nakúpime

Aj tie najkrajšie sviatky môžu byť ešte trošku krajšie. So službou Tesco Online nákupy urobíte vianočný nákup s vyloženými nohami rovno zo svojej obývačky, ušetríte kopec času a peňazí. Vyberte si z čarovnej ponuky zliav na čerstvé, mrazené či trvanlivé potraviny, na kozmetiku, čistiace prostriedky či kvalitné detské výrobky a chovateľské potreby. Prajeme vám šťastné a veselé online nakupovanie!

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 23.11. 2018.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.