PROFIMED

Zľava sa vzťahuje len na vône a telové oleje KORRES na eshope www.profimed.eu. Zľava platí od 1. 12. 2018 do 14. 12. 2018 23:59 hod. Pre uplatnenie zľavy je nutné zadať kód ”EVITA2018“ v 1. kroku košíka. Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami alebo uplatniť pri platení vernostnými bodíkmi (Profi medíky).

Zľava 20 %
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: +421 907 908 316

E-mail: info@profimed.eu

WWW: https://www.profimed.eu/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Našim cieľom je držať krok so svetovým vývojom. Neustále sa vzdelávať, rozvíjať a poskytovať na základe toho čo najlepšie služby. Chceme objektívne posudzovať, čo je užitočné. Aj keď to znamená, že niektoré výrobky predávať nebudeme. Ale platí to aj naopak. Vďaka častým návštevám medzinárodných výstav máme prehľad o novinkách, ktoré tu ešte nikto neponúka. A častokrát sme to my, kto ich registruje k predaju v Európskej únii. Pomôcky dentálnej hygieny dodávame aj zubárom a lekárňam. Nekvalitné produkty si preto v katalógu nemôžeme dovoliť. Bolo by to taktiež v rozpore s našim cieľom – pomáhať vám k zdravšiemu chrupu. Aj preto sú predajne ružovo-biele, ružová je totiž farba zdravých ďasien. V Profimede nedávame falošnú nádej a nesľubujeme okamžité výsledky. Zaručiť ale môžeme najlepšiu možnú zmenu, ktorá sa u vás dosiahnuť dá. Napokon, príďte si tú starostlivosť o zákazníkov vyskúšať.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 23.11. 2018.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.