Potten & Pannen - Staněk

Zľavu môže zákazník uplatniť v eshope www.popasta.sk, a to v prvom kroku nákupného košíka vpísaním zľavového kódu/hesla EVITA2018 do príslušného políčka (dôjde k prepočítaniu ceny vybraného tovaru). Zľava sa nevzťahuje na akciový a inak zvýhodnený tovar. Akcia trvá od 01.12.2018 do 14.12.2018. 2.Vzhľadom na predvianočné obdobie negarantujeme, že objednaný tovar stihne prísť do Vianoc, ale urobíme pre to maximum. Tovar, ktorý je dočasne vypredaný s najväčšou pravdepodobnosťou bude možné doručiť až v januári 2019.

Zľava 15 %
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: 0907 957 160

E-mail: info@popasta.sk

WWW: https://www.popasta.sk/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Spoločnosť Potten & Pannen - Staněk pôsobí na slovenskom trhu od roku 2006 a svojim zákazníkom prináša prémiové produkty do kuchyne a domácnosti. Je synonymom najvyššej kvality a nadštandardného servisu. Najdôležitejším kritériom spoločnosti je okrem kvality produktu aj jeho funkčnosť, dizajn a najnovšie trendy. Concept store nájdete v Bratislave v NC Central, alebo môžete nakupovať z pohodlia domova na www.popasta.sk. V ponuke nájdete až 36 svetových top značiek, medzi ktoré patrí napríklad Zwilling, Emile Henry, KitchenAid, Mauviel, Peugeot, Staub, Rosenthal, Villeroy & Boch a mnohé ďalšie.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 23.11. 2018.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.