BIS audio

Kupón so zľavou si môžete uplatniť na webstránke www.bisaudio.sk/evita. Pri nákupe je potrebné uviesť kód akcie ”EVITA”. Kupón si môžete uplatniť aj pri nákupe v predajniach BIS audio: Bratislava, Vajnorská 98/E, Banská Bystrica, Dolná 55 alebo Košice, Požiarnicka 4. Kontakt na www.bisaudio.sk/kontakt. Akcia trvá od 1.decembra do 14. decembra 2018. Akcia platí do vyčerpania zásob, organizátor BIS audio si vyhradzuje právo na zmenu v pravidlách akcie. Zľavu nie je možné kombinovať s inými akciami alebo zľavami a nie je možné ich kumulovať.

Luxusné slúchadlá: pôvodne 499 €, teraz len 209 €!
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: 045/54 00 703

E-mail: bisaudio@bisaudio.sk

WWW: www.bisaudio.sk

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

BIS audio - príbeh, ktorý má zvuk. Od roku 1999 pomáha spoločnosť BIS audio objavovať krásu zvuku aj obrazu náročným Hi-Fi nadšencom. No neponúkame len techniku, my vytvárame riešenia. To najlepšie zo sveta audio a videotechniky si môžete pozrieť, no hlavne vyskúšať na našich predajných miestach – v najväčšom Hi-Fi showroome na Vajnorskej ulici v Bratislave, v nových predajných priestoroch na Dolnej v Banskej Bystrici alebo na Požiarnickej v Košiciach. Okrem ponuky toho najlepšieho z high-endu, aj mainstreamu vám radi poradíme a navrhneme riešenia v prípade rozsiahlejších systémov. Skutočné majstrovstvo však dokážeme rozvinúť priamo u vás, kde vám pomôžeme zrealizovať vaše predstavy do najmenších detailov. Sme viac ako len partner a distribútor renomovaných značiek Audio Research, Audioquest, Bowers & Wilkins, Devialet, Denon, Klipsch, Marantz, McIntosh, Sonus faber, Wadia a ďalších. Naši odborníci pomôžu integrovať vaše domáce kino s multimediálnymi prehrávačmi a signálnymi procesormi, s najlepšími televíznymi panelmi, alebo UHD projektormi. Dokonalé vizuálne zážitky dokážeme sprostredkovať vďaka exkluzívnym televízorom Loewe a výnimočným projektorom SIM2. Dokážeme však ešte viac. Riadenie inteligentného domu zvládneme rovnako profesionálne, ako najmodernejší multiroom systém pre posluch zvuku v HD rozlíšení v každej miestnosti. Od reproduktorov po centrálnu jednotku, od projektu po realizáciu. Môžete sa spoľahnúť.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 23.11. 2018.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.