Ski Telgárt

Zľavu 20 % na ubytovanie v apartmánoch Ski Telgárt je možné využiť pri objednávkach zaslaných v termíne od 1. 12. do 14. 12. 2018., vzťahuje sa iba na pobyty uskutočnené v termíne od 1. 4. 2019 do 30. 6. 2019. Svoj pobyt si rezervujte na stránke www.regiontelgart.sk Pre využitie zľavy uveďte pri objednávaní do poznámky kód EVITA nákupy 2018 Výslednú cenu za pobyt, zníženú o zľavu, Vám zašleme pri potvrdení rezervácie.

Zľava 20%
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: +421 907 691 680

E-mail: skitelgart@gmail.com

WWW: http://regiontelgart.sk/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Letné a lyžiarske stredisko Ski Telgárt sa nachádza v blízkosti horehronskej obce Telgárt, v údoli medzi Nízkymi Tatrami, Slovenským rajom a Slovenským Rudohorím, neďaleko prameňa rieky Hron a priamo pod úpätím Kráľovej hole.

Obec leží na východnom okraji breznianskeho okresu i kraja. Telgártom preteká potok Zubrovica, Hron, prameniaci pod sedlom Besník, preteká jeho južným okrajom. Je najvyššie položenou horehronskou obcou, rozprestierajúcou sa na južných svahoch Kráľovej hole, resp. Kráľovej skaly. Obcou vedie cesta I/66, ako aj železničná trať Brezno – Margecanys jedinečným tunelom. Asi 3 km severovýchodne sa nachádza sedlo Besník, ktorý trať prekonáva ďalším tunelom s najvyšším bodom tratí s normálnym rozchodom na Slovensku (955 m n. m.).

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 23.11. 2018.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.