Ahmad Tea London

Zľavu je možné uplatniť na akýkoľvek, i zľavnený sortiment zadaním kódu evitanakupy2018 na www.ahmadtea.sk. Pri platbe kartou Mastercard / Maestro má zákazník možnosť získať zľavu 2% navyše. Pri nákupe od 40 € doprava zdarma. Zľavu nie je možné sčítať ani kombinovať.

Sleva 15 %
Platnosť kupónu vypršala
Pri platbe kartou zľava + 2%
Nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: +420 220 920 737

E-mail: obchod@ahmadtea.sk

WWW: www.ahmadtea.sk

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

V súčasnosti je značka Ahmad Tea London synonymom pre najlepšie čaje z celého sveta. Dôraz kladieme predovšetkým na kvalitu surovín, a teda aj na tradičné metódy ručného zberu. Sú najšetrnejšie k vzácnym čajovým lístkom a tvoria základ celého, starostlivo sledovaného procesu výroby.

Pestrá ponuka čajov Ahmad Tea London zahŕňa klasické čierne, zelené, ovocné, a bylinné čaje, ale aj nevšedné čajové špeciality. V sortimente našich klasických zmesí sú čaje od nesmierne jemných a delikátnych až po aromatické, plné chuti a sily. Teší nás, že sú vysoko oceňované nielen uznávanými čajovými odborníkmi z celého sveta, ale najmä našimi zákazníkmi.

Ahmad Tea London si udržiava priazeň a sympatie miliónov zákazníkov v 80 krajinách sveta možno aj práve vďaka zdanlivo jednoduchej, avšak nadčasovej myšlienke svojho zakladateľa:

„Nikdy nebudem predávať to, čo by som sám nepil.“ 

Táto myšlienka odzrkadľuje kľúčový záväzok našej značky, najmä čo sa týka chuti, vône a zloženia, a je inšpiráciou celej firmy.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 23.11. 2018.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.