EVITOVKY

Ročné predplatné Evitoviek 2019 (8 kníh) vrátane poštovného máte možnosť kúpiť len za 70 €. Z pôvodnej sumy 95,12 €, máte možnosť ušetriť ďalších 7 €. Každú novinku navyše získate aj s osobným venovaním autorky. Zľavu si môže zákazník uplatniť na webovej stránke www.evitovky.sk. Pri nákupe je potrebné do poznámky promo kód uviesť: "evitanakupy". Akcia trvá od 1. 5. 2019 do 14. 5. 2019. Pri platbe kartou Mastercard / Maestro má zákazník možnosť získať darček, sprchový gél Fa. Počet darčekov je limitovaný a akcia platí len do vyčerpania zásob. Na tento darček zákazníkovi nevzniká právny nárok bez ohľadu na splnenie podmienok pre jeho získanie a v prípade jeho nezískania zákazníkovi nevzniká nárok na akúkoľvek inú náhradu alebo kompenzáciu. Každý kupón sa dá uplatniť len na jeden nákup.

Zľava 7 €
Platnosť kupónu vypršala
Pri platbe kartou Mastercard / Maestro získate sprchový gél Fa ako darček.
Nájdete v májovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: +421 903 209 202

E-mail: evitovky@evitovky.sk

WWW: https://evitovky.sk/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Populárne Evitovky sa počas dvanástich rokov stali symbolom pôvodnej ženskej tvorby. Mnohé z nich sa stali bestsellermi. Skutočné príbehy Sloveniek opäť ožili minulý rok v podobe šiestich silných príbehov, ktoré ako inak napísal sám život. Ich portfólio okrem EVITY tvorili najčítanejšie autorky Evitoviek: Tatiana Brezinská, Monika Macháčková, Patrícia Stanková - Dušak a Evelin Cabániková - Červienková. Aj tohtoročná vydavateľská sezóna bude pestrá a plná ako zvučných autorov, tak aj nových mien. Okrem jednej novej Evitinej knižky, ktorá vyjde v júni, si našli miesto v edičnom pláne 2019 autorky Mila Klein, Marika Budayová, Monika Macháčková, Táňa Brezinská a Danica Hričová. Na osem silných príbehov sa môžu predplatiteľky tešiť postupne v mesiacoch február, apríl, máj, jún, september, október, november a december.

EVITOVKY - Čítajte, čo píše život :-)

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získam kupón?

v magazíne Evita

Zľavy nájdete v májovom čísle magazínu Evita. V predaji od 18. 4. 2019.

Zaslať upozornenie na e-mail v prvý deň predaja.

Zaslať

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. Stiahnuť si ich viete priamo tu.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.