EVITOVKY

Objednaj si knižky, či drobný darčekový tovar na e-shope evitovky.sk v minimálnej hodnote 25 € a po uplatnení kupónu získate 5 € zľavu na celý nákup. Zľavu si môže zákazník uplatniť na webovej stránke www.evitovky.sk. Pri nákupe je potrebné uviesť v kolónke pre zľavový kód heslo "evitanakupy". Pri platbe kartou Mastercard alebo Maestro má zákazník možnosť získať darček. Darčekom je paletka tieňov značky Catrice. Počet darčekov je limitovaný a akcia platí len do vyčerpania zásob. Na tento darček zákazníkovi nevzniká právny nárok bez ohľadu na splnenie podmienok pre jeho získanie a v prípade jeho nezískania zákazníkovi nevzniká nárok na akúkoľvek inú náhradu alebo kompenzáciu.. Každý kupón sa dá uplatniť len na jeden nákup.

Zľava 5 €
Platnosť kupónu vypršala
Pri platbe kartou Mastercard / Maestro získate paletku tieňov značky Catrice ako darček.
Nájdete v zľavovej knižke v októbrovej Evite
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: +421 903 209 202

E-mail: evitovky@evitovky.sk

WWW: https://evitovky.sk/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Populárne Evitovky sa počas dvanástich rokov stali symbolom pôvodnej ženskej tvorby. Mnohé z nich sa stali bestsellermi. Skutočné príbehy Sloveniek opäť ožili minulý rok v podobe šiestich silných príbehov, ktoré ako inak napísal sám život. Ich portfólio okrem EVITY tvorili najčítanejšie autorky Evitoviek: Tatiana Brezinská, Monika Macháčková, Patrícia Stanková - Dušak a Evelin Cabániková - Červienková. Aj tohtoročná vydavateľská sezóna bude pestrá a plná ako zvučných autorov, tak aj nových mien. Okrem jednej novej Evitinej knižky, ktorá vyjde v júni, si našli miesto v edičnom pláne 2019 autorky Mila Klein, Marika Budayová, Monika Macháčková, Táňa Brezinská a Danica Hričová. Na osem silných príbehov sa môžu predplatiteľky tešiť postupne v mesiacoch február, apríl, máj, jún, september, október, november a december.

EVITOVKY - Čítajte, čo píše život :-)

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získam kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v septembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 27. 09. 2019.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. Stiahnuť si ich viete priamo tu.

UŽ ČOSKORO

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2020 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.