Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


QUIKSILVER & ROXY

Zľavu 20 % je možné uplatniť na všetok tovar ponúkaný na stránkach internetového obchodu www.quiksilver.cz. Platí aj na už zľavnený tovar! Zľava 20 % vám bude po vložení kódu odpočítaná z celkovej čiastky objednávky bez dopravy. Všetko skladom. Expresné dodanie.

Zľava 20%
Platnosť kupónu vypršala
Nájdete v októbrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: 222240990

E-mail: info@quiksilver.cz

WWW: www.quiksilver.cz

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Quiksilver.cz je oficiálny internetový obchod značiek Quiksilver a Roxy. Keď austrálski surferi Alan Green a John Law v roku 1970 zakladali značku Quiksilver, určite netušili, že o pár desaťročí neskôr bude patriť medzi svetovú špičku. Neskôr k pánskej edícii pribudla i čisto dámska značka Roxy.

Na Quiksilver.cz nájdete vždy aktuálnu ponuku vrátane doplnkov a detského oblečenia. Expresné odosielanie, všetko na sklade, jednoduchá výmena a garancia vrátenia peňazí.

Zľavu 20 % je možné uplatniť na všetok tovar ponúkaný na stránkach internetového obchodu www.quiksilver.cz. Platí aj na už zľavnený tovar! Zľava 20 % vám bude po vložení kódu odpočítaná z celkovej čiastky objednávky bez dopravy.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v októbrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 22.9.2017.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť. Pretože sú viaceré akcie rôzne obmedzené, stačí si kúpiť magazín EVITA a dozviete sa všetky podrobnosti.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2018 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.