Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


F&F

Kupón oprávňuje držiteľa k uplatneniu zľavy 20% pri nákupe dámskeho, pánskeho a detského oblečenia a obuvi F&F (vrátane spodnej bielizne, nočnej bielizne, pančuchového tovaru a doplnkov).

Zľava 20%
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v októbrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

WWW: www.F-F.com

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V predajni

Informácie

Doprajte vášmu jesennému šatníku nefalšovaný britský look. Obľúbená značka F&F vám prináša zľavu -20 % na dámske, pánske, detské oblečenie a obuv zo svojej aktuálnej kolekcie (vrátane spodnej bielizne, nočnej bielizne, pančuchového tovaru a doplnkov). F&F ponúka kvalitnú módu inšpirovanú aktuálnymi trendmi a za dostupné ceny.

Zľavu -20% je možné uplatniť na jeden nákup a nedá sa kombinovať s inými kupónmi. Kupón sa nevzťahuje na už zľavnený tovar a je možné ho uplatniť exkluzívne v obchodnej sieti Tesco. Kopírované, zničené alebo inak poškodené kupóny nebudú akceptované. Zľava bude poskytnutá na jeden nákup. Kupón nie je možné uplatniť na už zľavnený tovar.

F&F je globálnou značkou a v súčasnosti pôsobí v 26 krajinách s vyše 2100 predajňami. V rámci strednej Európy má viac ako 400 predajní.

www.F-F.com

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v októbrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 22.9.2017.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť. Pretože sú viaceré akcie rôzne obmedzené, stačí si kúpiť magazín EVITA a dozviete sa všetky podrobnosti.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2018 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.