nakupysevitou.cz
mastercard

Ticketportal SK

Zľava 9 €
Aktivuj kupón
Kupón je aktivní
Platnost kupónu vypršela
E-shop
-
Zľavový kód:

Podmienky uplatnenia zľavy

Zľava 9€ sa vzťahuje iba na lístky sektorov A2,A3,A11,A12. V sekcii Vstupenky zadajte do poľa zľavový kód boc191117.Kód na zľavu uplatníte na predaných miestach spoločnosti Ticketportal SK, s.r.o.

O partnerovi

Na Slovensko mieri klenot z Toskánska. Taliansky spevák Andrea Bocelli je jedným z najväčších umelcov súčasného operného neba. Na svojom konte má nekonečný rad úspechov. V hudobnom svete dosiahol priam nevídanú vec – klasickú hudbu dostal na vrcholy popových hitparád. Tohto fenomenálneho tenoristu, ktorého vám prináša spoločnosť XL ten, s.r.o., môžete vidieť na vlastné oči už 19. novembra 2017 na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Vďaka Nákupom s Evitou Vám poskytneme zľavu vo výške 9€ na lístky vo vybraných sektoroch A2, A3, A11, A12. Zľavový kupón môžete uplatniť na vlastných predajných miestach spoločnosti Ticketportal SK, s.r.o - Bory Mall Bratislava, Avion Shopping Park Bratislava, Aupark Shopping Center Bratislava, OC Central Bratislava, Polus City Center Bratislava, OC Mirage Žilina, OC MAX Prešov, OC Atrium OPTIMA Košice. Ďalej si ho môžete uplatniť aj on-line nákupom na www.ticketportal.sk a www.xl.sk. Pri nákupe vstupenky zadajte zľavový kód boc191117 a zľava vám bude automaticky odpočítaná.

Kontakt na partnera