Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Ticketportal SK

Zľava 9€ sa vzťahuje iba na lístky sektorov A2,A3,A11,A12. V sekcii Vstupenky zadajte do poľa zľavový kód boc191117.Kód na zľavu uplatníte na predaných miestach spoločnosti Ticketportal SK, s.r.o.

Zľava 9 €
Platnosť kupónu vypršala
-
Nájdete v októbrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

WWW: https://www.ticketportal.sk/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Na Slovensko mieri klenot z Toskánska. Taliansky spevák Andrea Bocelli je jedným z najväčších umelcov súčasného operného neba. Na svojom konte má nekonečný rad úspechov. V hudobnom svete dosiahol priam nevídanú vec – klasickú hudbu dostal na vrcholy popových hitparád. Tohto fenomenálneho tenoristu, ktorého vám prináša spoločnosť XL ten, s.r.o., môžete vidieť na vlastné oči už 19. novembra 2017 na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Vďaka Nákupom s Evitou Vám poskytneme zľavu vo výške 9€ na lístky vo vybraných sektoroch A2, A3, A11, A12. Zľavový kupón môžete uplatniť na vlastných predajných miestach spoločnosti Ticketportal SK, s.r.o - Bory Mall Bratislava, Avion Shopping Park Bratislava, Aupark Shopping Center Bratislava, OC Central Bratislava, Polus City Center Bratislava, OC Mirage Žilina, OC MAX Prešov, OC Atrium OPTIMA Košice. Ďalej si ho môžete uplatniť aj on-line nákupom na www.ticketportal.sk a www.xl.sk. Pri nákupe vstupenky zadajte zľavový kód boc191117 a zľava vám bude automaticky odpočítaná.

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v októbrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 22.9.2017.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť. Pretože sú viaceré akcie rôzne obmedzené, stačí si kúpiť magazín EVITA a dozviete sa všetky podrobnosti.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2018 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.