nakupysevitou.cz
mastercard

Kníhkupectvo Martinus

Zľava 2 €
Aktivuj kupón
Kupón je aktivní
Platnost kupónu vypršela
E-shop
Pri platbe kartou MasterCard s Priceless Specials 2% späť z platby.
Zľavový kód:

Podmienky uplatnenia zľavy

Zľava 2 € platí pri nákupe nad 19 € na www.martinus.sk alebo v kamenných kníhkupectvách Martinus. Pre uplatnenie zľavy zadajte kód "EVITA-MC184-652" v 2. kroku vytvárania objednávky. Nedá sa kombinovať s inými zľavami.

O partnerovi

Knihy predávame od roku 1990. V tomto roku bolo založené „kamenné" kníhkupectvo MARTINUS v Martine, v roku 2001 sme spustili aj naše internetové kníhkupectvo. Za ten čas sme si u našich zákazníkov vybudovali dobré meno a dôveru. Nie sú to prázdne slová - každý mesiac im posielame niekoľko desiatok tisíc kníh. Sme najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku podľa návštevnosti aj obratu, a jeden z najvýznamnejších slovenských on-line obchodov celkovo. Mesačne nás navštívi vyše 600 000 zákazníkov. Na Martinus.sk nakupujú ľudia z celého Slovenska aj zo zahraničia, väčšina z nich sa k nám pravidelne vracia. 

Navštívte nás v jednom z našich 10 kamenných kníhkupectiev alebo v kaviarni Foxford, kde si môžete oddýchnuť pri dobrej knihe a šálke kávy. Nájdete nás v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici, Martine, Nitre, Žiline, Považskej Bystrici, Poprade a v Lučenci. Pravidelne pre vás organizujeme besedy a stretnutia s autormi, radi vás privítame aj v našom Literárnom stane na Festivale Pohoda. 

Prečítajte si viac o tom, čo robíme pre milovníkov kníh.