Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Kníhkupectvo Martinus

Zľava 2 € platí pri nákupe nad 19 € na www.martinus.sk alebo v kamenných kníhkupectvách Martinus. Pre uplatnenie zľavy zadajte kód "EVITA-MC184-652" v 2. kroku vytvárania objednávky. Nedá sa kombinovať s inými zľavami.

Zľava 2 €
Platnosť kupónu vypršala
Pri platbe kartou MasterCard s Priceless Specials 2% späť z platby.
Nájdete v októbrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: 043 / 3260 360

E-mail: info@martinus.sk

WWW: www.martinus.sk

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Knihy predávame od roku 1990. V tomto roku bolo založené „kamenné" kníhkupectvo MARTINUS v Martine, v roku 2001 sme spustili aj naše internetové kníhkupectvo. Za ten čas sme si u našich zákazníkov vybudovali dobré meno a dôveru. Nie sú to prázdne slová - každý mesiac im posielame niekoľko desiatok tisíc kníh. Sme najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku podľa návštevnosti aj obratu, a jeden z najvýznamnejších slovenských on-line obchodov celkovo. Mesačne nás navštívi vyše 600 000 zákazníkov. Na Martinus.sk nakupujú ľudia z celého Slovenska aj zo zahraničia, väčšina z nich sa k nám pravidelne vracia. 

Navštívte nás v jednom z našich 10 kamenných kníhkupectiev alebo v kaviarni Foxford, kde si môžete oddýchnuť pri dobrej knihe a šálke kávy. Nájdete nás v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici, Martine, Nitre, Žiline, Považskej Bystrici, Poprade a v Lučenci. Pravidelne pre vás organizujeme besedy a stretnutia s autormi, radi vás privítame aj v našom Literárnom stane na Festivale Pohoda. 

Prečítajte si viac o tom, čo robíme pre milovníkov kníh. 

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v októbrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 22.9.2017.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť. Pretože sú viaceré akcie rôzne obmedzené, stačí si kúpiť magazín EVITA a dozviete sa všetky podrobnosti.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2018 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.