Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


TEFAL

Zľava 20 % na TEFAL produkty. Zľavu uplatníte v eshopoch MALL s kódom EVTE20, ALZA s kódom ZLAVY20, HEJ s kódom EVITA171020 a v e-shope i na predajniach DATART s kódom ZLAVA20TEFALEVITA17. Zľavy nie je možné kombinovať.

Zľava 20%
Platnosť kupónu vypršala
Nájdete v októbrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

WWW: www.tefal.sk

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

Informácie

Zľavu 20% môžte uplatniť následovne:

  • Na eshope www.MALL.sk s použitím zľavového kódu EVTE20
  • Na eshopw www.ALZA.sk s použitím zľavového kódu ZLAVY20.
  • Na eshope www.DATART.sk i predajniach DATART s použitím zľavového kódu ZLAVA20TEFALEVITA17.
  • Na eshope www.HEJ.sk s použitím zľavového kódu EVITA171020

Spotrebiče Tefal majú jedno spoločné. Prinútia Vás cítiť sa doma ako profesionáli a šetria Váš čas i prácu. 

Kuchynský robot Masterchef Gourmet QB505G38 s odolnými, pevnými celokovovými nástavcami ako pevný šľahací hák na hutné cesta, výkonný hnetač na tekuté cesta a patentovaná Flex Whisk metlička pre dokonalý sneh už z 1 bielka. Hnetenie, mixovanie, šľahanie s perfektným výsledkom každý deň!

Môj osobný smoothie mixér BL1A0D38 s veľmi praktickou on-the-go fliašou si vychutnáte viac ovocia a zeleniny každý deň nech už ste kdekoľvek. Naplňte, rozmixujte a vyrazte: vychutnávať si smoothie kedykoľvek počas dňa nikdy nebolo jednoduchšie.

Elektrický gril OPTIGRILL + XL GC722D34 pre vždy perfektný výsledok grilovania od krvavého po dobre prepečený steak. Unikátne meranie hrúbky mäsa v kombinácii s automatickým programom vám vždy pomôže k perfektným výsledkom aj bez predošlých skúseností s varením. Automaticky nastavuje čas a teplotu pre 9 programov. Svetelný indikátor umožňuje priamo sledovať prípravu: žltá farba pre rare, oranžová pre medium a červená pre well-done. Už nemusíte stáť pri grile a strážiť, ale venujte sa rodine a priateľom o vaše grilovanie sa postará automatický gril. Zvukový a svetelný signál vás priebežne informuje o stave grilovanie.

Žehlíte málo, prípadne väčšinou tie jednoduchšie kúsky oblečenia, ako sú tričká, mikiny, nohavice a pod.? Vyberte si naparovaciu žehličku Ultimate AntiCalc FV97xx s extrémne klznou žehliacou plochou sa samočistením Durilium Autoclean, ktorá zaistí extrémnu kĺzavosť po celú dobu životnosti. Táto žehliaca plocha má tiež vynikajúcu rovnomernú distribúciu pary po celej žehliacej ploche. S extrémne vysokým parným rázom až 230 g / min a variabilnou parou až 50 g / min (= para idúca zo žehličky automaticky) bude bielizeň perfektne navlhčená a pripravená. Pre dlhodobo vysoký výkon pary a výrazne dlhšiu životnosť žehličky ponúka unikátny patentovaný zberač vodného kameňa AntiCalc Collector.

Pre rodinné žehlenie, zložitejšie typy oblečenia a materiálov využijete najlepšie vysokotlakové parné generátory ProExpress, ktoré ušetria až polovicu času. Ako? Vysokotlaková para generovaná v bojleri spotrebiča preniká nekompromisne hlboko do vnútra tkaniny v horizontálnej i vertikálnej polohe. Oblečenie tak môžete s perfektnými výsledkami žehliť len z jednej strany, využiť výkonnú vertikálnu paru pre zložitejšie alebo chúlostivé kúsky na ramienku či žehliť viac vrstiev naraz, např.složené obliečky.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v októbrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 22.9.2017.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť. Pretože sú viaceré akcie rôzne obmedzené, stačí si kúpiť magazín EVITA a dozviete sa všetky podrobnosti.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2018 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.