BRENO s.r.o.

Nemožno uplatniť spätne po nákupe a nemožno kumulovať s inými zľavami. Nevzťahuje sa na tovar na objednávku. Nemožno uplatniť na akčný, či inak zlacnený tovar. Možné uplatniť iba na kamennej prevádzke. Pri platbe nad 70€ s kartou MasterCard alebo Maestro získate darček. Tešíme sa na stretnutie v predajniach BRENO.

Zľava 15 %
Platnosť kupónu vypršala
Pri platbe nad 70€ s kartou MasterCard alebo Maestro získate darček
Nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: 0243 410 354

E-mail: breno@breno.sk

WWW: www.BRENO.sk

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

Informácie

Spoločnosť BRENO na Slovensku od roku 2006 nadväzuje na dlhoročnú tradíciu firmy KOBERCE BRENO, jedného z najväčších a najvýznamnejších predajcov podlahových krytín, priameho dovozcu a najsilnejšieho distribútora významných zahraničných výrobcov v ČR.

Sieť špecializovaných predajní BRENO ponúka kompletný sortiment podlahových krytín – metrážne koberce bytové, záťažové alebo vlnené s možnosťou širokého výberu farieb, vzorov a materiálov. Pripravené sú originálne a luxusné kusové koberce s klasickými a modernými vzormi. Pestrá je aj ponuka PVC s novým dizajnom, dokonale imitujúcim drevo alebo dlažbu. Ponúkané vinylové podlahy plnohodnotne nahradia drevené alebo laminátové. Doplnkovým programom je bytový sortiment.

Spoločnosť BRENO zabezpečuje pre zákazníkov profesionálne a komplexné služby. Samozrejmosťou je kvalifikované poradenstvo, rozvoz a inštalovanie, prípadne úprava podlahovej krytiny.

Kupón je možné uplatniť vo všetkých našich predajniach

 

Overte si, že naším cieľom je vaša spokojnosť!

 

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 23.11. 2018.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2019 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.