BRENO s.r.o.

Nemožno uplatniť spätne po nákupe a nemožno kumulovať s inými zľavami. Nevzťahuje sa na tovar na objednávku. Nemožno uplatniť na akčný, či inak zlacnený tovar. Možné uplatniť iba na kamennej prevádzke. Pri platbe nad 70€ s kartou MasterCard alebo Maestro získate darček. Tešíme sa na stretnutie v predajniach BRENO.

Zľava 15 %
1. 12. - 31. 12. 2018
Pri platbe nad 70€ s kartou MasterCard alebo Maestro získate darček
Nájdete v májovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: 0243 410 354

E-mail: breno@breno.sk

WWW: www.BRENO.sk

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V predajni

Informácie

Spoločnosť BRENO na Slovensku od roku 2006 nadväzuje na dlhoročnú tradíciu firmy KOBERCE BRENO, jedného z najväčších a najvýznamnejších predajcov podlahových krytín, priameho dovozcu a najsilnejšieho distribútora významných zahraničných výrobcov v ČR.

Sieť špecializovaných predajní BRENO ponúka kompletný sortiment podlahových krytín – metrážne koberce bytové, záťažové alebo vlnené s možnosťou širokého výberu farieb, vzorov a materiálov. Pripravené sú originálne a luxusné kusové koberce s klasickými a modernými vzormi. Pestrá je aj ponuka PVC s novým dizajnom, dokonale imitujúcim drevo alebo dlažbu. Ponúkané vinylové podlahy plnohodnotne nahradia drevené alebo laminátové. Doplnkovým programom je bytový sortiment.

Spoločnosť BRENO zabezpečuje pre zákazníkov profesionálne a komplexné služby. Samozrejmosťou je kvalifikované poradenstvo, rozvoz a inštalovanie, prípadne úprava podlahovej krytiny.

 

Overte si, že naším cieľom je vaša spokojnosť!

 

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v decembrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 23.11. 2018.

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2018 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.