Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Oresi

K všetkým zľavám v rámci akciovej ponuky „ORESI VÁM DÁ VIAC!“ získavate ešte navyše zľavu 7 % na všetok sortiment. Viac zľavových kupónov sa nesčítava. Kupón nie je možné kombinovať s inými zľavami. www.oresi.sk

7 % zľava navyše
Platnosť kupónu vypršala
Nájdete v októbrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

WWW: http://www.oresi.sk

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V predajni

Informácie

Oresi je špecialista na kuchyne.

Robíme len to, čo vieme najlepšie. Preto sa trvalo zameriavame výhradne na kuchyne. V každom našom produkte sú uložené roky skúseností našich špecializovaných konštruktérov, dizajnérov a architektov, ktorí sa dôsledne venujú len neustálemu rozvíjaniu kvality, estetických parametrov a používateľského komfortu pre srdce každého bývania – pre kuchyňu. Vďaka priazni našich zákazníkov sme jednotkou na trhu. Veľmi si to vážime a snažíme sa túto jedinečnú pozíciu využívať na rozvoj našich produktov a v prospech jeho budúcich používateľov.

Oresi je šampión v každej triede.

Našu ponuku tvoria tri značky: kuchyne strednej triedy Dolti, prémiovej triedy Livanza a luxusné kuchyne Bauformat. V každej triede, a teda i v každej cenovej kategórii, vám prinášame bezkonkurenčne najlepší pomer výkonu a ceny. Sme pripravení kedykoľvek vás o tom presvedčiť a radi porovnáme našu ponuku s akýmkoľvek predajcom alebo výrobcom.

Oresi je najväčší predajca kuchýň.

Od našich dodávateľov nakupujeme vďaka dlhodobým vzťahom a pozícii najväčšieho predajcu kuchýň tie najlepšie komponenty za mimoriadne nízke ceny, využívame len tie najefektívnejšie výrobné technológie a naši konštruktéri stále hľadajú nové najinteligentnejšie riešenia. K firemnej kultúre Oresi patrí vždy i bohatý bonusový program a široké spektrum záruk.

Nákup v Oresi sa vám jednoducho musí vyplatiť.

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v októbrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 22.9.2017.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť. Pretože sú viaceré akcie rôzne obmedzené, stačí si kúpiť magazín EVITA a dozviete sa všetky podrobnosti.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2017 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.