Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Purtex

Zľava na všetky masívne postele a matrace z kolekcií NATUR & DREAM a EXCLUSIVE, okrem už zlacneného tovaru. Predajňa a e-shop PURTEX. Pre uplatnenie zľavy v e-shope zadajte kód v nákupnom košíku.

Zľava 20 %
Platnosť kupónu vypršala
Pri platbe kartou MasterCard a Maestro darček - Tangram.
Nájdete v októbrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

Telefón: +421 911 663 818

E-mail: martinusik@purtex.eu

WWW: www.purtex.cz/sk/

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V predajni

V internetovom obchode

Náhled stránky

Informácie

Kvalitný spánok je vstupnou bránou k zdraviu a hrá dôležitú úlohu pri chudnutí či psychickej pohode. Naše matrace a postele navrhujú špecialisti v odbore zdravého spánku. V kombinácii s najmodernejšími trendmi a technológiami tak môžeme našim zákazníkom ponúknuť produkty najvyššej kvality.

Ako vybrať kvalitný matrac pre zdravý spánok?

Rozhodne nepodliehajte "najlacnejšej" cenovej ponuke, matrace z nekvalitných materiálov môžu spôsobiť zdravotné problémy. Kvalita matraca rastie úmerne s cenou. Preto je potrebné vyberať kvalitné matrace od overených výrobcov. Neverte, že sa dá vyrobiť 100% "PRÍRODNÍ" matrac, jeho zloženie by muselo byť zo 100% prírodnej bavlny, vlny atď. Prírodný latex obsahuje podľa lekárskeho výskumu viac ako 150 bielkovín, z ktorých 35 môže pôsobiť ako alergén. Veľkým problémom latexu je jeho nepriedušnosť, pretože má uzavreté póry.

PURTEX používa len materiály, ktoré majú Öko-Tex® testy, neobsahujú ftaláty a môžu byť používané aj v dojčenskom veku.

Veľmi dôležitým faktorom pri výbere je klíma matracov, vzdušnosť a priepustnosť. PURTEX ako jediný v SR a ČR ponúka novú penu xdura, ktrorá vďaka štruktúre morskej huby zaisťuje dokonalé prevzdušnenie matracov. Xdura v kombinácii s perforáciou bežných pien, prináša pokojný a zdravý spánok. Ponúkame tiež trvalú likvidáciu roztočov v poťahu matraca použitím GREENFIRST® (patent a licenciu má francúzska a nemecká firma). Týmto spôsobom vyrába v SR a ČR matrace iba PURTEX®.


Pozor na pojem "zdravotné" matrace!

Je dôležité vedieť, že ide o zavádzajúci pojem a marketingový ťah. "Zdravotné matrace" neexistujú. Ministerstvo zdravotníctva povoľuje iba termín "zdravotnícka pomôcka", ktorý môže byť povolený len v prípade klinického hodnotenia. Ak niekto používa tieto názvy požiadajte o predloženie oprávňujúcich dokladov.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v októbrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 22.9.2017.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť. Pretože sú viaceré akcie rôzne obmedzené, stačí si kúpiť magazín EVITA a dozviete sa všetky podrobnosti.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2018 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.