Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


KIKA Nábytok

Zľava 20 % na BYTOVÉ DOPLNKY A DEKORÁCIE. Exkluzívnu zľavu 20 % môžete využiť na nákup posteľnej bielizne, vankúšov, prikrývok, záclon, závesov, kobercov, osvetlenia, potrieb na stolovanie a varenie, obrazov, zrkadiel a ďalších doplnkov a dekorácií pre tradičné aj moderné interiéry. Akcia neplatí na akciový a výpredajový tovar, na výrobky označené "Super cena" a "Akcia" a na už uzatvorené kúpne zmluvy. Zľava z doterajších predajných cien.

Zľava 20 %
Platnosť kupónu vypršala
Pri platbe kartou MasterCard a Maestro -23 % na vankúše a periny “Hefel”
Nájdete v októbrovom čísle magazínu Evita
VYTLAČIŤ kupóny

Kontakt na partnera

WWW: www.kika.sk

KDE SA DÁ KUPÓN UPLATNIŤ?

V predajni

Informácie

V KIKA nájdete inšpiráciu pre vaše krásne bývanie. Široká ponuka nábytku a bytových doplnkov poteší milovníkov moderného dizajnu aj priaznivcov tradičného štýlu bývania. Neváhajte a využite exkluzívnu zľavu 20 % platnú od 16. do 22. 10. 2017. Zľava platí na nákup posteľnej bielizne, vankúšov, prikrývok, záclon, závesov, kobercov, osvetlenia, potrieb na stolovanie a varenie, obrazov, zrkadiel a ďalších výrobkov, ktoré zútulnia váš domov.

KIKA neustále obmieňa svoj sortiment. Preto v ponuke nikdy nechýbajú novinky inšpirované najnovšími trendmi zo svetových nábytkárskych veľtrhov. V oblasti bytových doplnkov patrí KIKA medzi lídrov na slovenskom trhu. Vyberať môžete medzi desiatkami renomovaných značiek od domácich aj európskych dodávateľov.

Generálny partner

Generálny partner

Nakupujte lacnejšie

Podobné kupóny

Chcete mať aktuálne informácie o Nákupoch s Evitou?

Informácie o zaujímavých zľavách a ďalších atraktívnych ponukách dostanete medzi prvými.

Posielať novinky

Ako získám kupón?

v magazíne Evita

Zľavovú knižku nájdete v októbrovom čísle magazínu Evita. V predaji od 22.9.2017.

VYTLAČTE SI

Všetky kupóny si môžete teraz vytlačiť. Pretože sú viaceré akcie rôzne obmedzené, stačí si kúpiť magazín EVITA a dozviete sa všetky podrobnosti.

VYTLAČIŤ

Vo vašom mobile

Všetky zľavy môžete mať aj vo svojom telefóne. U obchodníka sa stačí preukázať kupónmi na displeji svojho telefónu a nákupy si môžete užívať do sýtosti.

MOBILNÝ WEB

Chcete sa zúčastniť so svojou značkou?

Kontakt pre obchodných partnerov:

  • +421 915 884 305
mobilní verze
© 2017–2017 MAFRA Slovakia, a. s.. Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, fotografií a dát je bez predchádzajúceho písomného súhlasu porušením autorského zákona.